
Proficiat, je eerste stap naar de beste versie van jezelf is gezet
We hebben je aanvraag goed ontvangen.
We bellen je één van de volgende dagen op voor een kennismakingsgesprek en dan vertellen we je alles over dit unieke avontuurlijke seminarie.
Tot binnenkort!
Kurt Goossens
PS: We hebben je een mail gestuurd met de vraag je emailadres te bevestigen. Doe dit onmiddellijk zodat je geen belangrijke info mist.
OPGELET: heb je een @telenet.be emailadres? Dan is de kans groot dat onze mail in je SPAM zit.
Telenet heeft schrik van wolven blijkbaar.
- Jurgen Willems– Facebook
Lifechanger… Ik ben op seminar vertrokken met een gevoel van disbalans in mijn leven. Ondanks sterke groei in mijn bedrijf en een vrij zorgeloos leven, kwam ik elke avond uitgeput thuis. Voor het seminar lukte het mij niet om de vinger op de wonde te leggen. Ongelofelijk dat je op 5 dagen tijd zulke inzichten in je eigen leven kan krijgen en dat je vriendschappen voor het leven smeet. Kortom, een aanrader!
Tim Buhck– FacebookAl enkele keren mogen samenwerken met Kurt als foto/videograaf. Zonder het echt te beseffen, tijdens het filmen, begon ik plots dingen mee te nemen uit zijn levenslessen. Ik groeide zowel als persoon als ondernemer, zonder dat ik het echt doorhad. Da’s kunnen, Kurt! 😉
Wim Boone– FacebookDe één komt naar huis met de beste versie van zichzelf.
De andere ontdekt een weg/mindset naar die betere versie.
Een fantastische zoektocht waarbij iedereen wat vinden zal!Annick Van Campen– FacebookHet was een fantastische ervaring! Het programma zit goed in elkaar en de inzichten die je meekrijgt zijn voor het leven.
Ik heb ook zeer leuke mensen leren kennen, die ik zeker niet uit het oog wil verliezen😘Johan De Baets– FacebookTopervaring die je doet beseffen dat je heel wat meer in je mars hebt dan je voor mogelijk hield.Het sterkste punt van deze opleiding is dat er niet enkel op je business gefocust wordt maar ook op JEZELF als persoon , iets wat veel ondernemers wel eens durven vergeten, mezelf inclusief! Een oprechte ‘dank je wel ‘ daarvoor ! !!!
Ludwig Stevens– FacebookGrensverleggend zowel mentaal als fysiek ! Vriendschappen gesmeden voor ’t leven
- Wouter Pyck– Facebook
Een aanrader voor elke ondernemer, avontuur gecombineerd met gespreksthema’s die in ons dagelijks leven soms een serieuze impact hebben zowel positief als negatief.Je komt er fysiek en geestelijk gesterkt uit na de intensieve week.
Dit alles in een open en (gelukkig niet Amerikaanse peptalk) versie.Dries Cannaerts– GoogleMet wat argwaan eraan begonnen, maar zelden zo’n goede ervaring gehad. Top over heel de lijn… probeer niet teveel te weten te komen vooraf, het komt de verrassing en ervaring enkel maar ten goede. Niet twijfelen, doen!
Karel Deschryver– FacebookZeker een aanrader en vooral 14 nieuwe vrienden die elkaar steunen door dik en dun , zelfs als oudje in de groep kwam ik mezelf tegen in La Herradura .
Liselot Pyck– GooglePositive: Communication , Professionalism , Quality , Value Fantastische Warrior Queens week gehad. Zeker aan te raden voor iedereen opzoek naar persoonlijke en/of professionele groei.
Bedankt!Olivier Van Cutsem– GooglePositive: Professionalism , Quality , Value Ik kan enkel maar bevestigen hoe een geweldig unieke ervaring de Warrior Week voor mij was. Niet twijfelen, gewoon doen!
Wendy Van Looy– FacebookEr is zoveel over te vertellen, maar beter nog is het gewoon zelf te ervaren. De beste investering in mezelf ever ❤.
- Bruno Lambrechts– Facebook
Met een klein hart vertrok ik naar Spanje, niet wetende wat me te wachten stond. Ik kwam terug met een koffer vol kennis en en groep fijne vrienden. Een aanrader voor elke ondernemer die wil groeien!
Ronny Hinoul– FacebookDE reis van mijn leven. Het moment waarop alles in mij geactiveerd werd om de beste versie van mezelf te zijn!!
Mario Haelewyck– FacebookMet 15 “onbekenden” (mannen) vertrekken en na een week met 15 echte vrienden naar huis komen. Gekneed, geschaafd (letterlijk en figuurlijk), vol liefde, vol levenstips … gewoonweg quasi niet te vatten wat dit programma met een “mens” teweeg brengt, tot in het diepste van je “zijn” !
Karl Van der Auwera– GoogleZeer correcte organisatie om mee samen te werken ! Beloftes worden nagekomen, zeer menselijke & transparante samenwerking ! Absoluut een aanrader voor elke ondernemer die bewust en zeer actief in het leven wil staan !
Joost Stroobants– FacebookDit is de meest confronterende, grensverleggende maar vooral waanzinnig verrijkende reis naar jezelf die je als ondernemer kan maken.
Thanks Kurt Goossens, Nadia De Groof en Leander Kippers for making this happenRoel De Frene– FacebookOngelooflijke positieve ervaring, De 5-daagse heeft als doel je eigen “ik” terug te vinden, waardoor je opnieuw bewuster in het leven staat. Dit resulteert dat je terug energie krijgt waardoor je opnieuw in harmonie met je gezin en je werk kan omgaan zonder dat je uitgeblust in het weekend in de zetel ligt. De tools die je gedurende deze 5-daagse meekrijgt van Kurt zijn de beste investering dat je kan doen in jezelf, voor je gezin en voor je zaak!
- Steven Marquet– Facebook
Dankzij W&W beseffen we dat alles om gelukkig te worden gewoon recht voor onze neus gebeurd. Je ogen open houden en de kansen grijpen die zich voordoen is de boodschap. Een echte aanrader voor privé en professionele doeleinden. We denken er nog dagelijks aan terug!
Vanessa Horemans– FacebookZo’n weekje Warriors is super tof om te volgen maar vooral ook diepgaand. Op momenten dat je het minst verwacht ervaar je de grootste doorbraak, tijdens de week en zeer zeker daarna. Een must voor elke ondernemer die bewust positief in het leven en in de onderneming wil staan.
Olivier Van Cutsem– Google
Ik kan enkel maar bevestigen hoe een geweldig unieke ervaring de Warrior Week voor mij was. Niet twijfelen, gewoon doen!Carl Verbruggen– Google“Leef het leven dat je écht wil leiden en vergroot de impact op jezelf, je bedrijf en je omgeving.” staat op de website van Wolves & Warriors.
Ik heb al jaren ondervonden wat persoonlijke ontwikkeling is en ik was al jaren op zoek naar een oplossing/uitweg voor mezelf. Worstelen met wie ik ben, waar ik naar toe wil, waar ik goed in ben… De juiste hulp vinden op het juiste moment, daar komt het soms op aan.
En tijdens mijn Warrior Week vielen alle puzzelstukjes op hun plaats. De combinatie die Kurt Goossens heeft gemaakt van verschillende invalhoeken uit de coaching wereld, samen met de fysieke uitdagingen maakt dit uniek.
Ik heb er intens van genoten.
Ik was bijzonder verrast door de kwetsbaarheid, openheid, toewijding en steun van de andere mannen in dit traject. Ik ben met daadkracht en nieuwe energie terug thuis gekomen en voel en zie de impact op mijn gezin, omgeving en onderneming.
Bedankt Kurt, Leander en Kevin voor de intense dagen, voor de nieuwe inzichten en de herwonnen energie. Ik kijk al uit naar 2022 om nieuwe mensen te ontmoeten in ‘The Brotherhood’.Evert Eyckerman– FacebookHet draait hier niet rond de amerikaanse bullshit dat je overal te horen krijgt. Het draait hier rond Persoonlijk contact, rond de Groepsgeest, rond Jezelf kunnen zijn. Zodat je je persoonlijke groei niet meer in de weg staat en de rust kan vinden op zowel zakelijk als privé vlak. Een TOP ervaring met verleggende gevolgen… eenmaal over de grens, dan is er geen weg terug. En je leven wordt zo veel aangenamer en mooier… Vriendschappen gesmeed in vuur zijn sterker dan Staal… Bedankt.
Liselot Pyck– GoogleFantastische Warrior Queens week gehad. Zeker aan te raden voor iedereen opzoek naar persoonlijke en/of professionele groei.
Bedankt! - Luc Feremans– Facebook
Elke ondernemer groot of klein. Elke vader met veel of weinig kinderen. Elke man sterk of zwak. Elke individu heeft al wel eens twijfels. Iedereen hoe groot of klein je verantwoordelijkeheden ook zijn kan raad gebruiken als ook delen. Leerzaam verhelderend en een steun. Zo heb ik het ervaren. Leuke vriendschappen aan overgebleven. Een toffe surplus.
Gert Jordens– Facebookin 5 dagen tot inzichten komen waar je voorheen maanden nodig had, grensverleggende week, opbouwend voortraject en deugddoende banden die naderhand eerlijk en to the point raad geven.
Vanessa Van Roy– FacebookWat een top ervaring ! Één om nooit meer te vergeten.Een mooi geschenk voor jezelf maar ook als je terug komt na deze intense week blijf je de vruchten ervan plukken. Een must voor ondernemers. Dikke pluim voor Kurt Goosens en zijn team. Dankjewel voor de onvergetelijke ervaring en de levenslessen.
Wannes DobbelaereIk ben 6 dagen op seminarie geweest in Malaga met Wolves and Warriors. Doel: Mijzelf als ondernemer sterker maken om mijn ondernemingszin en talent verder uit te diepen. Resultaat: Mindset heeft een stevige boost gekregen, een toffe roedel die ik beschouw als vrienden om mee te delen en een vrouw die blij is dat er terug positiviteit en daadkracht stroomt. Bedankt Kurt Goossens, Nadia De Groof en Leander Kippers jullie zijn een verrijking voor mij en iedereen rondom ons!
Cor Wuijts– FacebookUnieke ervaring! Voor ik vertrok wist ik totaal niet wat ik moest verwachten. Ik heb er geleerd puur mezelf te zijn, niet constant nadenken over veronderstellingen wat anderen zouden willen zien/horen. Je eigen visie volgen. Ik ben rustiger en met meer kracht en energie thuis gekomen.
Als het even minder gaat denk ik terug aan onze topweek in La Herradura. Dit help me te relativeren en m’n energieniveau weer wat op te krikken. Bedankt Kurt en team en natuurlijk de warriors van roedel IXNico CantersTerug thuis van een intense week in La Herradura.. Een week van verbinding en vertrouwen met een fantastische bende ongeregeld . Dank u Kurt Goossens,Nadia De Groof en Leander Kippers voor de begeleiding en de wijze woorden.Wolves & Warriors – Kurt Goossens een seminarie om nooit te vergeten. Nu aan de slag met de ervaring…😅 een ervaring die ervoor zorgt dat we niet langer alleen toeschouwer zijn in ons bedrijf en leven, maar naast acteur ook regisseur
- Sofie Ben– Facebook
Waar is mijn creativiteit naar toe? Ik voel nog zo weinig geluk en plezier. Ik besteed enkel tijd aan werken en mijn gezin en mezelf komen op de 2de plaats. Ik ben moe, gefrustreerd, ik kan moeilijk relativeren, … Ik ben op zoek naar verandering en een uitdaging. En toen ontdekte ik ‘Warrior Queens’. Wauw, wat een overweldigende belevenis! Nee, geen kant-en-klare-oplossing. Zo kan het niet werken. Wel het begin van op zoek gaan naar het beste in jezelf en zowel bewust als onbewust verander je zaken waardoor je gelukkiger in het leven staat. ‘Warrior Queens’ is de aanzet om er verder je levenswerk van te maken. Ik voel en geniet nu veel meer en handel ook efficiënter en beter. Voor mij staat het ‘Warrior queens-seminarie’ voor: levensbeleving, eye-opener, vriendschap, emotie, actie en ontspanning. Dankjewel Kurt Goossens, crew en Queens! 😍
Karl Van der Auwera– Google
Zeer correcte organisatie om mee samen te werken ! Beloftes worden nagekomen, zeer menselijke & transparante samenwerking ! Absoluut een aanrader voor elke ondernemer die bewust en zeer actief in het leven wil staan !Gwen Vermeir– FacebookLang getwijfeld voor ik mij heb ingeschreven… Lang op zoek geweest naar goed coaching programma zowel persoonlijk als op zakelijk vlak, daarna mijn man in positieve zin zien veranderen door de wolves of warriors. Daarna beslist: gewoon DOEN! Waarom nog twijfelen!? Achteraf bekeken was dit het beste wat mij kon overkomen! Ik ben wakker geschud, bedankt Kurt, Nadia en team.
Tanguy Ingels– FacebookAan de ondernemer die aan het zoeken is naar zichzelf, als je ondertussen al deze recensies hebt gelezen, wordt het hoogdringend tijd om u in te schrijven!!! Je weet immers dat je iets moet veranderen, 5 dagen op een fantastische locatie samen met andere ondernemers begeleid door een waanzinnig team, en je bruist opnieuw van de energie!!!
Olivier Van Cutsem– GoogleIk kan enkel maar bevestigen hoe een geweldig unieke ervaring de Warrior Week voor mij was. Niet twijfelen, gewoon doen!
Liselot Pyck– Google
Fantastische Warrior Queens week gehad. Zeker aan te raden voor iedereen opzoek naar persoonlijke en/of professionele groei.
Bedankt! - Baldwin Sondervan– Facebook
Van ondernemers wordt verwacht dat ze elke dag het beste van zichzelf geven. Dat ze telkens in hun kracht staan. Kurt heeft de gave om het beste in elke ondernemer naar boven te halen. Deze 7 daagse was zo intens, waardevol en wat mij betreft onbetaalbaar. 13 toppers die echte vrienden zijn geworden. Een Top – ervaring ! Veruit het beste wat ik ooit gedaan heb.
Putzeys Christel– FacebookKurt wil het allerbeste van mensen naar boven halen. Het seminarie Freedom Warrior was een bron van inspiratie en een energietank om met het beste van je-zelf aan de slag te gaan. Dank je wel voor zoveel meer.
Liselot Pyck– FacebookFantastische Warrior Queens week gehad. Zeker aan te raden voor iedereen opzoek naar persoonlijke en/of professionele groei.
Bedankt!Nathan VP– FacebookEen zeer intens en aangenaam seminar in een topomgeving. De duur van het seminarie en de afwissling tussen workshops en avontuurlijke groepsactiviteiten verplichten je om met je ware ik naar buiten te komen. Wolves en Warriors is een antwoord op de trend/nood naar meer authentiek ondernemings/leiderschap, leiderschap zonder masker. Wat zeer sterk is binnen het concept is het natraject en laten je toe op regelmatige basis naar een veilige omgeving terug te keren waar je je problemen/inzichten kan ventileren/aankaarten/bespreken. De verandering binnen jezelf is een lange weg, maar hier wordt de kiem gelegd. Zeker aan te raden !
Kristof Merckx– FacebookEen half jaar na de fantastische Warrior-week voel ik me nog steeds geruggesteund door een bende mede-ondernemers. Het was meer dan een week avontuur: het is een visie die je leven kan veranderen!
Jan Van Sichem– FacebookKurt Goossens inspireert je om meer bewust om te gaan met jezelf, je personeel, je bedrijf, je businessplan. Als resultaat ga je vanuit je eigen kracht gezonder en duurzamer ondernemen. Je vindt bovendien een goede balans tussen werk en privé.
Bij extrapolatie zou dit de economie en de gezondheidszorg ten goede kunnen komen.
De overheid zou dit seminarie verplicht moeten maken voor alle ondernemers!
Jan Van Sichem - Eric Goossens– Facebook
De beste investering ooit voor mezelf!
Wannes Dobbelaere– FacebookVerander je mindset en werk aan jezelf om je bedrijf een boost te geven!
Karl Van der Auwera– FacebookBen je ondernemer ?
Ben je bereid om 5 dagen van je mensenleven (als je plant om 80 te worden is dat minder dan 0,25 promille van je leven ! ) te investeren in JEZELF (en bij uitbreiding je bedrijf, je gezin, je familie, je vrienden, … ) ?
Heb je zin voor avontuur ?
Heb je een open mind ? (Of ben je tenminste bereid om je mind te openen ? )
Wil je eens 5 dagen in een prachtige omgeving allerlei leuke en inspirerende dingen doen ?
Ben je bereid om mentale en fysieke grenzen te verleggen voor jezelf ?
Wil je graag een hele hoop TOPondernemers leren kennen en je netwerk gigantisch uitbreiden ?
Op 5 dagen schrijf je letterlijk en figuurlijk de handleiding voor de rest van je leven !
Investeer in jezelf en doe dit gewoon ! Dit is met uitstek het beste wat ik ooit voor mezelf gedaan heb !Lode Hendrickx– FacebookUnieke, toffe en uitdagende ervaring. Echt de moeite!
Nicky Schmit– FacebookEen ongelooflijke ervaring voor onderneemsters die buiten hun comfortzone willen treden en willen groeien.
Een weekje focussen op wie jij bent als persoon.
Ik ben teruggekomen met de nodige energie die ik kwijt was.
Gun jezelf eens een geschenk, het is de moeite waard!
Nog eens een dikke merci aan Kurt, Nadia en Annick voor deze TOPweek❤️
Groetjes,
NickyLieven Jacobs– FacebookMet gemengde gevoelens gestart aan dit seminarie, maar een geweldige en zeer leerijke week geweest voor mezelf. heeft me aangezet om bepaalde beslissingen te nemen en vooral: ik heb 13 geweldige mensen leren kennen
- Chris Thiran– Facebook
Zin om MacGuyver te zijn – of Tom Cruise / Harrison Ford / spiderman of gewoon jezelf op een adembenemend avontuur – haal de zwarte wolf boven en beleef deze unieke kans – ik heb ze meegedaan en heb maar van 1 ding spijt…. het ging veel te snel voordij – dus niet aarzellen maar DOEN / a 6 star event�
Kurt Vandevoorde– FacebookHet Wolves and Warriors traject is een schitterend avontuur. Het terugvinden van de balans in je lichaam en geest. Even weg van de daglijkse routines om enkele dagen heel bewust weer alles te herprogrammeren. Samen met een groep voor jou onbekende ondernemers die in enkele dagen uitgroeien tot echte vrienden. Het traject biedt een uitzonderlijk mooie afwisseling tussen theorie en praktijk, tussen informatie en actie. Intens, inspirerend, … een aanrader !!!
Katleen Deforche– FacebookEen ECHTE aanrader! Efkes alles achter je laten om 5 dagen enkel met jezelf bezig te zijn….leek mij niet zo simpel voor iemand die altijd het beste voor de ander(e) wil… maar wat je er acheraf voor terug krijgt is onbeschrijflijk! Een beleving die je pas echt kan begrijpen als je het zelf hebt meegemaakt !! Een perfecte mix tussen seminarie, avontuur, persoonlijke ontwikkeling…. bepaalde ankers die je als kapstokken verder kunt gebruiken…… en …. fantastische vrouwen leren kennen, de samenhorigheid, verbinding, vriendschap, liefde is voelbaar tot hier waar ze momenteel ook zijn….thanks to everyone!!!! 🤗
Philippe Ruttens– FacebookLife changing, energising, just do it!
Lode T’Kindt– FacebookZeer waardevol – game changer – ijkpunt in jouw leven
Bart Van den Eynde– FacebookAls je echt naar de beste versie van jezelf wil is dit de start! Ondernemers die allen dezelfde uitdagingen hebben in een schitterende combinatie van avontuur en kennis! Gegeven door een gedreven coach�
- Bart Tewissen– Facebook
Wolves & Warriors heeft voor mij een keerpunt gemaakt in mijn leven!
Carl Verbruggen– Google
“Leef het leven dat je écht wil leiden en vergroot de impact op jezelf, je bedrijf en je omgeving.” staat op de website van Wolves & Warriors.
Ik heb al jaren ondervonden wat persoonlijke ontwikkeling is en ik was al jaren op zoek naar een oplossing/uitweg voor mezelf. Worstelen met wie ik ben, waar ik naar toe wil, waar ik goed in ben… De juiste hulp vinden op het juiste moment, daar komt het soms op aan.
En tijdens mijn Warrior Week vielen alle puzzelstukjes op hun plaats. De combinatie die Kurt Goossens heeft gemaakt van verschillende invalhoeken uit de coaching wereld, samen met de fysieke uitdagingen maakt dit uniek.
Ik heb er intens van genoten.
Ik was bijzonder verrast door de kwetsbaarheid, openheid, toewijding en steun van de andere mannen in dit traject. Ik ben met daadkracht en nieuwe energie terug thuis gekomen en voel en zie de impact op mijn gezin, omgeving en onderneming.
Bedankt Kurt, Leander en Kevin voor de intense dagen, voor de nieuwe inzichten en de herwonnen energie. Ik kijk al uit naar 2022 om nieuwe mensen te ontmoeten in ‘The Brotherhood’.Stijn Leroi– FacebookVorig jaar spontaan ingeschreven voor het Wolves en Warriors seminarie in Spanje. Ben ik blij dat ik deze 5 dagen heb mogen/kunnen meemaken. Een combinatie van plezier , ernst , emotie , geluk , samenhorigheid , eerlijkheid , waardering , zelfreflectie ,…..en nog zoveel meer met vele andere toffe ondernemers. Een echte aanrader voor iedere ondernemer die vooruit wil en wil groeien als ondernemer maar ook als mens.
Karel Havermans– FacebookGeef jezelf het mooiste en waardevolste cadeau van je leven!
Deze 5-daagse opleiding kneed je zowel op mentaal als fysiek vlak om tot een nieuwe en betere versie van jezelf.
De manier waarop Kurt het aanpakt om de theorie van in de voormiddag in de namiddag om te zetten in de praktijk gecombineerd met fysieke en avontuurlijke belevingen die er soms diep inhakken,maken je op 5 dagen een ander en nog beter mens.
Deze opleiding heeft mijn leven echt veranderd op zowel zakelijk als privé vlak.
Vanaf nu neem ik tijdig beslissingen waarmee ik vroeger veel te lang mee wachtte.
Mercie Kurt en team om op mijn 54 nog eens een 2de jeugd en nieuw leven te leren ontdekken.Leeftijd is maar een getal!Michèle De Coninck– FacebookEen week die je MOET gedaan hebben… buiten je comfortzone komen doet je groeien en wat voor een groei! Bewustwording is key de dag van vandaag… die week ervaar je dit zonder filters. 3 warme mensen begeleiden je tot buiten je comfortzone en geven je de energie mee om in je onderneming de dingen te doen die je moet doen, maar ook relationeel ontdek je nieuwigheden op alle vlakken. Mijn licht schijnt in ieder geval opnieuw… dat van jou ook?
Bart De Bie– FacebookMeer dan een aanrader voor alle ondernemers. Dit seminarie geeft je inzicht en een boost, zowel prive als zakelijk. Kurt pakt het praktisch en simpel aan waar je echt iets aan hebt. Spijtig dat je maar een maal kunt deelnemen!
- Sam Proft– Facebook
Bedankt Kurt !
Zalige seminar ! Een echte aanrader voor ondernemers.Annelies Despriet– FacebookEn toen viel de puzzel in mekaar en kreeg ik nieuwe inzichten … een unieke reis naar een ander beLEVEN! Waw!
Top seminarie op alle vlak: Inhoud, workshops, variatie, sportactiviteiten, accomodaties en ondersteuning. Ook de manier van opvolging, samenhang en interactie achteraf zorgt ervoor dat dit programma zich onderscheidt van alle andere. De beste lange termijn investering op mijn persoonlijke balans. Ga in de ervaring.Ann Brusseleers– FacebookJaren bouw je een muur om je heen , gedraag je jezelf zoals je denk dat andere het wel Ok vinden , maar waar is je IK. Een ongelofelijke tocht vol emotie , hartverwarmende gesprekken , super grensverleggende activiteiten. Het was intens , leerrijk een beleving om nooit te vergeten . Dit is voor mij ook het mooiste geschenk dat ik mezelf kon geven voor mijn 50 ste verjaardag.
Dries Cannaerts– Google
Met wat argwaan eraan begonnen, maar zelden zo’n goede ervaring gehad. Top over heel de lijn… probeer niet teveel te weten te komen vooraf, het komt de verrassing en ervaring enkel maar ten goede. Niet twijfelen, doen!Patrick Staes– FacebookSamen met 13 totaal verschillende ondernemers naar Spanje. Alles behalve vakantie, geen tijd voor jezelf, emoties, afzien, zowel mentaal als fysiek.
Maar dit had ik nooit willen missen. De vriendschappen die hier ontstaan zijn gaan dieper en verder dan wat ik ooit heb ervaren, de openhartigheid van de groep heeft me elke dag ontroert, maar heeft me ook elke dag laten inzien hoeveel we voor onze medemens kunnen betekenen.
Durf je hart openen voor mensen die het nodig hebben.
Bedankt Kurt, Nadia en Leander en de rest van het team voor de exceptionele ervaring.
Bedankt roedel IV.Annick Swolfs– FacebookAl enkele jaren was ik op zoek naar wat IK wilde in ‘t leven, als mama, als echtgenote, in mijn job en evengoed voor mezelf.
En dan kruiste de “Warrior Queens” mijn pad. 5 fantastische dagen waarin ik een nieuw evenwicht ontdekte. Een reis voor jezelf, naar jezelf waarbij grenzen worden verlegd. Een reis waarna mijn toekomst duidelijker leek te worden, waarna ik zoveel sterker in mijn schoenen ging staan en een mooi evenwicht vond voor al die verschillende rollen die je opneemt in je leven. Een week vol dankbaarheid, schoonheid en warmte. En ja, dan lieg ik. T was geen week. Intussen, zoveel maanden later voel ik nog elke dag wat ik toen leerde, wat ik toen mocht ervaren, hoe ik me daar voelde en dat is duidelijk zichtbaar in mijn leven en omgeving sindsdien.
Dankjewel Kurt, de ganse crew maar ook de andere Queens, want zonder jullie was ik waarschijnlijk nog steeds op zoek.